Pippin Ain’t Easy

3,20

Lisandub:

  • Recycling deposit
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Pippin Ain’t Easy on Uus-Meremaa humalatega pruulitud hägune IPA, millel kangust 7.5%. See õlu sobib suurepäraselt neile, kes otsivad humalast, kuid mitte liiga mõrut õlut.

Valmistatud kolme humalasordi kombinatsioonist: Motueka, Rakau ja Waimea, mis kõik on tuntud oma eristuvate maitsete ja aroomide poolest. Motueka humal toob õllele särava, tsitruselise iseloomu, sidruni, laimi ja greibi nootidega. Rakau humal lisab unikaalset troopilist hõngu, milles on tunda virsikut ja aprikoosi. Lõpuks annab Waimea humal männise vaigulise elemendi, mis täiendab suurepäraselt teisi humalaid.

Saadud õlu on hägune ja kuldset värvi, paksu kreemja vahumütsiga. Sellel on mahlane, puuviljane aroom, mille taustal on tunda männivaiku. Maitselt on Pippin Ain’t Easy tulvil tsitruseliste, troopiliste puuviljade ja vaiguse männi maitset, mida tasakaalustavad kerge magusus ja mõõdukas mõrkjus. Üldiselt on Pippin Ain’t Easy maitsev NEIPA, mis esitleb Uus-Meremaa humala ainulaadseid maitseid ja aroome. Selle mõõdukas ABV ja tasakaalustatud maitseprofiil muudavad selle suurepäraseks valikuks nii humalahulludele kui ka niisama õllehuvilistele.

Sisaldab odra-, nisu- ja kaeralinnaseid.

Lisainfo

ABV

7.5 %vol

Style

NEIPA

Vegan

Jah

0
    0
    Shopping Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop